KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 10267025
nr 1026 7025
Kakemono
Buddha, Japan, motivet: 49x110, modell äldre
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 21 mars 2016
kl 19:10:10
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr